Upravit stránku

Jsme dlouhodobě úspěšná firma, které záleží na její pověsti a která za nejdůležitější aktiva považuje své lidi, své zákazníky a své značky. Snažíme se rozvíjet harmonické vztahy s našimi zákazníky i zaměstnanci. Chceme, aby i naše výrobky zkrášlovaly okolí.

Naše firemní hodnoty, poslání a filosofie nejlépe popisuje motto


AGRO CS je ryze českou společností, založenou v roce 1992. V té době navázala na činnost Agropodniku Česká Skalice, který sloužil zemědělcům v oblasti poradenství, skladování a aplikace hnojiv. Pro svůj rozvoj AGRO CS v následujících letech využilo odborných zkušeností a znalostí a v roce 1994 rozšířilo své aktivity o výrobu substrátů a výrobu spotřebitelských balení hnojiv. Tuto činnost společnost nadále systematicky rozšiřovala a v současné době patří ve střední a východní Evropě k předním výrobcům substrátů, hnojiv a travních osiv. Další podrobnosti o naší společnosti včetně historie najdete je zde.

AGRO CS a.s.

Zachovejme přírodní bohatství naší země! Nakládejme s rostlinami moudře a citlivě, berme si z přírody jen to, co smíme, aby ona v budoucnu nepřestávala dávat nám!

S tímto krédem jsme v roce 2009 uvedli na trh zcela unikátní výrobkovou řadu Agro NATURA s cílem přinést všem zahrádkářům možnost pěstování rostlin bez chemie - nejen na zahrádkách, ale i v jejich domovech. Umožnit všem pěstování BIO ovoce, BIO zeleniny nebo zdravých a voňavých bylinek a při tom ukázat, jak se zároveň zodpovědně starat o půdu.

Agro NATURA je nejen nositelkou zdravého životního stylu, ale také nástrojem pro péči o půdu. Pomáhá zemi vracet její sílu, energii a plodnost. Návrat k přírodě je přece návrat k naší přirozenosti.

Naše vlastní zahrádky, ať už jsou jakkoli velké, milujeme nejen kvůli zahradničení, ale jsou pro nás také místem odpočinku. Rostliny nám pomáhají zastavit se. Nad magickou energií a jejich krásou se nám tají dech, v jejich přítomnosti můžeme vypnout tok myšlenek a na chvilku utéct od všech starostí běžných dnů do světa fantazie, kde se můžeme cítit sami sebou. Nikdo nám tu neříká, co máme nebo co musíme. Je báječné sedět na voňavé zahrádce, jen tak si odpočívat a naložit si na talíř jídlo, jehož základem jsou naše vlastní suroviny z BIO zahrádky. Je povznášející vědět, že jsme součástí něčeho většího...


Moje zahrádka, to je mé království. Místo, které je vždy zalité sluncem. A také místo, kde roste to nejlepší ovoce a zelenina na světě! Tak proč ji zatěžovat zbytečnou chemií? Příroda si poradí sama, jen za své dary občas potřebuje něco zpátky, a to jí NATURA ráda poskytne. Zcela přírodně, šetrně a tak, aby dělala radost mně i příštím generacím. S přírodní řadou NATURA si tvořím svůj zdravý kousek Ráje.
NATURA Můj zdravý kousek ráje

Nahoru